Konica Minolta, yeni grafik tasarım profesyoneli magicolor 7450II grafx’i duyurdu.

Konica Minolta'dan A3+ renkli lazer yazıcısı

Konica Minolta’nın yeni A3+ renkli lazer yazıcısı magicolor 7450II grafx

Konica Minolta’nın yeni A3+ renkli lazer yazıcısı, magicolor 7450II grafx, özel bir amaca hizmet etmek için geliştirilerek yaratıcı ortamlar için seçkin renk kalitesi sunuyor. Yeni yazıcı yaratıcılığa serbestlik imkânı tanırken magicolor 7450’nin ödüllü sistemi ile donatıldı.

Tasarımcılar, reklâm ajansları ve grafikerlerin düşüncelerini geniş bir medya seçeneğini kullanarak güvenle şekillendirebilecekleri magicolor 7450II grafx, renk yeterliliği, teknoloji ve performansın yanında ayrıca makul bir fiyat etiketi ile pazara sunuldu. İstediğiniz her türden steam profil resmi, orijinal resimler, ders notları gibi materyalleri yüksek kalite ile ilde edebileceğiniz Konica Minolta ile ister tasarımcı olun ister amatör oyuncu dilediğiniz işlemi gerçekleştirebileceksiniz.

Reklam ajanslarının, tasarımcıların ve grafikerlerin büyük miktarda verilerin günlük baskılarını aldıkları Konica Minolta’nın benzersiz Emperon baskı denetleyicisi, hızlı 733 MHz işlemcisi ile daha büyük baskı işlerinin kolay işlenmesini sağlayan özelliklerine sahip olarak üretiliyor.

Güçlü performans için magicolor 7450II grafx 768 MB ile daha yüksek bellek kapasitesi sunuyor ve standart 40 GB Hard Disk ve 1 Gbit ağ bağlantısı ile donatıldı. Bu da kullanıcıların cihazın standart PCL ve PostScript 3 yetenekleri üzerinden PC’lerden ve Mac’lerden hızlı çıktılarına güvenebilmelerini sağlıyor.

client_virasys

0 Comments

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir